Otevíráme dveře vzděláním

Kdy:
24.10.2017 @ 10:00 – 16:00
2017-10-24T10:00:00+02:00
2017-10-24T16:00:00+02:00
Kde:
VOŠ a SPŠE Plzeň
Koterovská 828/85
Lobzy, 326 00 Plzeň-Plzeň 2-Slovany
Česko
Náklady:
Zdarma
Otevíráme dveře vzděláním @ VOŠ a SPŠE Plzeň | Česko

Otevíráme dveře vzděláním

Tento „veletrh“ se koná  v prostorách VOŠ a SPŠE Plzeň, jednotlivé společnosti se prezentují ve třídách i na chodbách školy. Všechny expozice jsou volně přístupné. Žáci i ostatní návštěvníci se mohou blíže seznámit s jejich činností i možností svého osobního uplatnění v konkrétních firmách. Kromě strategických firem se prezentují i plzeňské vysoké školy. Pro informaci se můžete seznámit s účastníky minulých ročníků.

Jako paralelní program bude probíhat blok odborných přednášek pro současné žáky školy. Na tyto přednášky se je třeba předem zaregistrovat.

Současně mohou návštěvníci získat informace o studiu na VOŠ a SPŠE v rámci Dne otevřených dveří, se kterým je akce spojena.

Otevřeny budou i naše elektrotechnické laboratoře. Chystáme pro návštěvníky zábavné pokusy, prezentaci výpočetní techniky s novými iPady, elektromobil sestavený našimi žáky apod.

Přijďte si s námi užít celý den a přesvědčit se, že se s námi neztratíte!

Program akce Otevíráme dveře vzděláním 2017 se připravuje. Už nyní ale můžeme prozradit některé detaily:

Akce probíhá od 10:00 do 16:00 hodin a skládá se z několika paralelních bloků:

  • přednášky
  • prezentace výrobních společností a vysokých škol
  • prezentace SPŠE

V aule začínáme v 10.00 hodin slavnostním zahájením a navazujeme přednáškami. Přednášky jsou určeny žákům a studentům VOŠ a SPŠE Plzeň. Na přednášky je třeba se z důvodu kapacity auly předem zaregistrovat. Registrace budee spuštěna včas pře zahájením akce.

Ve druhém pavilonu a ve spojovací chodbě probíhají prezentace výrobních společností,  technických fakult ZČU a MUP.

V prvním pavilonu se prezentuje SPŠE. Návštevníci mohou získat informace o studiu nebo navšívit prezentace výuky IT, jazyků či přírodovědných předmětů. Elektrotechnické předměty se prezentují ve školních laboratořích a dílnách (program prezentace SPŠE se připravuje)

0